Naše služby

Nabízíme občerstvení (točené pivo, limo, studená i teplá kuchyně, grilování apod.) včetně možnosti ubytování a sportovní rekreace. Pronajímáme sál a areál za účelem pořádání různých kulturních akcí (zábavy, plesy, koncerty, srazy atd.).

Restaurace

Otevírací doba: květen - říjen pondělí až neděle 11:00 - 23:00
  listopad - duben pátek až neděle 17:00 - 23:00

V naší restauraci vám nabízíme k občerstvení teplé a studené nápoje a výběr z několika druhů typických českých jídel.

Vaši žízeň můžete uhasit točeným pivem z nabídky piv klasických malých a středních pivovarů, vychlazenou Kofolou, džusem.

Váš hlad zaženete například (dle denní nabídky) vynikající klobásou, grilovanou kýtou, naloženým hermelínem, utopencem.

Ubytování

Hledáte ubytování při vašich toulkách regionem Kutnohorska? Chtěli byste strávit dovolenou v klidné lokalitě nedaleko Roztěžského zámku?

Využijte naší nabídky levného ubytování vnově zrekonstruovaných pokojích v blízkosti města Kutná Hora, pouhých 7 km od centra.

Kapacita ubytování je 25 lůžek.

Rekreace a sport

V areálu LÁZNÍ ROZTĚŽ naleznete historický kuželník, kde je možnost si zahrát kuželky tak, jak je dříve hrávali naši předkové. Pokud dáváte přednost klasickým sportům jako např. fotbalu, malé kopané, nohejbalu, volejbalu, tenisu, apod., jsou vám k dispozici udržovaná sportoviště (tenisový kurt, nohej/volejbalové hřiště, fotbalové hřiště). Fotogalerii naleznete zde.

Milovníci pěší turistiky uvítají turisticky značené cesty ke zřícenině hradu Sion, tvrzi v Malešově, nebo přímo k pamětihodnostem města Kutná Hora

Pronájem kulturního sálu

Hledáte vhodné společenské prostory pro uspořádání vaší kulturní akce, jako např. plesu, taneční zábavy, konzertu, uměleckého vystoupení, apod.?

Náš kulturní sál je vám plně k dispozici. Kapacita sálu je cca 150 - 200 lidí + cca 50 míst v restauraci.

Při pronájmu sálu je obsluha samozřejmostí (bar + restaurace).

V případě zájmu o naše služby nás můžete kontaktovat zde.

Novinky

15. července 2013

Spouštíme pro Vás webové stranky www.lazneroztez.cz

Kulturní akce

17.3. 2018 od 20:00


RETRO DISCO s DJ Lukášem Koryntou

Zveme vás na březnovou akci "RETRO DISCO", na které vám bude hrát pro dobrou náladu známý DJ Lukáš Korynta. Jako host také zahraje DJ Jirka Šmidrkal. Vaší fantazii v oblečení e meze nekladou :-)

Přijďte se pobavit, těšíme se na vás.

Těšíme se na vás :-)